tlp book

 

Rejestracja

 

Konferencja "TRANSPORT PUBLICZNY – FUNKCJONOWANIE W OKRESIE PANDEMII I PO JEJ ZAKOŃCZENIU" zostanie przeprowadzona w systemie hybrydowym z możliwością:

  • udziału osobistego,
  • połączenia on-line.

W trybie stacjonarnym - obrady odbywać się będą w budynku Instytutu Zarządzania Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie, ul. Cukrowa 8 - sala nr 010.

Maksymalna liczba miejsc przwidziana dla uczestników konferencji wynosi aktualnie 20 osób. Może być ona ograniczona ze względów epidemiologicznych o czym organizatorzy poinformują we wrześniu 2021 r.

W celu rejestracji na konferencję w trybie stacjonarnym - należy pobrać formularz, uzupełnić go swoimi danymi i wysłać najpóźniej do dnia 7 października 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

doclistingKarta zgłoszenia - pobierz


W trybie on-line - streaming sygnału dotępny będzie tutaj.

Liczba uczestników biorących udział w konferencji on-line nie jest ograniczona, dostęp do transmisji on-line będzie dostępna wyłącznie dla osób, które dokonały wcześniejszej rejestracji.

W celu rejestracji na konferencję w trybie on-line - należy pobrać formularz, uzupełnić go swoimi danymi i wysłać najpóźniej do dnia 7 października 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

doclistingKarta zgłoszenia - pobierz

Uczestnictwo w tym trybie związane jest z koniecznością posiadania aktywnego konta w programie MS Teams. Dla ułatwienia umieszczamy instrukcje dotyczące REJESTRACJI UŻYTKOWNIKA oraz INSTRUKCJI OBSŁUGI PROGRAMU MS TEAMS.

doclistingRejestracja użytkownika - pobierz

doclistingInstrukcja obsługi programu MS Teams - pobierz